|
$10 bucks per meal is not expensive anymore. It is rare my wife and I can eat anywhere for under 20 bucks. Of course Sam's is the cheapest. We can eat foe $3.25 and leave full. Two adults and $1.62 each (OK one of them is $1.63) is super cheap. I am not sure if Ramen noodles is much cheaper.
__________________
Glen
49 Year member of the Porsche Club of America
1985 911 Carrera; 2017 Macan
1986 El Camino with Fuel Injected 350 Crate Engine
My Motto: I will never be too old to have a happy childhood!
|